Manja Frelih, dr. dent. med.

Most na Soči 52, 5216 Most na Soči
Elektronski naslov: zobna.most@zd-tolmin.si

ZOBNA ASISTENTKA:
Slavica Maver, zobna asist.

ORDINACIJSKI ČAS:

ponedeljek

torek

sreda

četrtek

petek

Malica: Petek od 10.30 do 11.00.
Zaradi narave dela je možen časovni zamik malice.
Na telefon smo dosegljivi vsak dan v okviru celotnega ordinacijskega časa, razen v času malice.

NAROČANJE:
Osebno, po telefonu ves ordinacijski čas, prek e-naslova, prek pošte

ČAKALNA DOBA:
– za prvi pregled 6 mesecev
– za protetiko 4 mesecev

Odgovorna oseba za čakalni seznam je Slavica Maver, zobna asistentka.

Število opredeljenih pacientov
Čakalne dobe

Obvestilo o spremembah

Po uredbi Ministrstva za zdravje RS so od 16.3.2020 dalje,  do preklica, zaradi izjemnih razmer v državi vse zobne ambulante v ZD Tolmin zaprte.

Pacienti, ki menijo, da potrebujejo nujno zobozdravstveno storitev oz. storitev, katere opustitev bi vodila v trajne okvare splošnega in ustnega zdravja, po telefonu pokličejo izbranega osebnega zobozdravnika v objavljenem ordinacijskem času.

Nujna stanja v zobozdravstvu:

• močan zobobol ( huda stalna bolečina, ko analgetik ne pomaga več)
  • akutna infekcija (vnetje, ki se kaže kot oteklina, težje požiranje in odpiranje ust, zvišana telesna temperatura)
  • večja krvavitev, ki se sama ne ustavi v določenem časovnem obdobju.
  • poškodbe v področju zob ( poškodba v področju zgornje in spodnje čeljusti oziroma ustne votline)

Nujna zobozdravstvena pomoč je po predhodnem telefonskem posvetu z izbranim osebnim zobozdravnikom organizirana v ZDZV Nova Gorica.

Pacient izven objavljenega ordinacijskega časa izbranega osebnega zobozdravnika pokliče direktno v najbližjo (dežurno) zobozdravstveno ambulanto.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.