Bojana Kavčič Fortunat, dr. dent. med.

Prešernova 6/a, 5220 Tolmin
Elektronski naslov: zobna.tolmin@zd-tolmin.si

ZOBNA ASISTENTKA:
Nataša Šmid Medvešček, zt

ORDINACIJSKI ČAS:

ponedeljek

torek

sreda

četrtek

petek

13.30 – 19.00

13.30 – 18.20

7.00 – 12.30

Malica: Ponedeljek, sreda in petek od 10.30 do 11.00, torek in četrtek od 15.30 do 16.00.
Zaradi narave dela je možen časovni zamik malice.
Na telefon smo dosegljivi vsak dan v okviru celotnega ordinacijskega časa, razen v času malice.

Zobozdravnica dela skrajšani delovni čas.

NAROČANJE:
Osebno, po telefonu ves ordinacijski čas, prek e-naslova, prek pošte.

ČAKALNA DOBA:
– za prvi pregled 180 dni
– za protetiko 150 dni

Odgovorna oseba za čakalni seznam je Nataša Šmid Medvešček, zt.

Število opredeljenih pacientov
Čakalne dobe

Obvestilo o spremembah

Po uredbi Ministrstva za zdravje RS so od 16.3.2020 dalje,  do preklica, zaradi izjemnih razmer v državi vse zobne ambulante v ZD Tolmin zaprte.

Pacienti, ki menijo, da potrebujejo nujno zobozdravstveno storitev oz. storitev, katere opustitev bi vodila v trajne okvare splošnega in ustnega zdravja, po telefonu pokličejo izbranega osebnega zobozdravnika v objavljenem ordinacijskem času.

Nujna stanja v zobozdravstvu:

• močan zobobol ( huda stalna bolečina, ko analgetik ne pomaga več)
  • akutna infekcija (vnetje, ki se kaže kot oteklina, težje požiranje in odpiranje ust, zvišana telesna temperatura)
  • večja krvavitev, ki se sama ne ustavi v določenem časovnem obdobju.
  • poškodbe v področju zob ( poškodba v področju zgornje in spodnje čeljusti oziroma ustne votline)

Nujna zobozdravstvena pomoč je po predhodnem telefonskem posvetu z izbranim osebnim zobozdravnikom organizirana v ZDZV Nova Gorica.

Pacient izven objavljenega ordinacijskega časa izbranega osebnega zobozdravnika pokliče direktno v najbližjo (dežurno) zobozdravstveno ambulanto.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.