Taborniki roda Puntarjev Tolmin tudi letos, kot že mnogo let do sedaj, organizirajo zdravstveno letovanje otrok in šolarjev, starih od 5 do dopolnjenih 19 let.

Zaradi negotovih razmer bo taborjenje letos organizirano v vasici Soča (blizu Lepene) od torka, 20.7. do sobote, 30.7.2021 (10 dni).

V kolikor ima vaš otrok zdravstvene težave in je v zadnjem letu potreboval ambulantno ali bolnišnično zdravljenje, ga lahko na taborjenje prijavite pri izbranem osebnem zdravniku do ponedeljka 12.7.2021. Ob prijavi boste dobili tudi natančnejše pisne informacije o poteku taborjenja.

Toplo priporočamo, da po letošnjem čudnem šolskem letu omogočite otrokom bivanje v naravi, med vrstniki, v gibanju in druženju, kar je ena boljših možnih terapij za telo in dušo.

Pediatrinje ZD Tolmin